Projekt

BC / Projekt

Projekt finansowany przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Bajor Consulting

Nasza firma realizuje projekt pn. „Wzrost konkurencyjności firmy BAJOR CONSULTING poprzez wdrożenie innowacyjnych technologii mobilnych i informatycznych”. Projekt jest finansowany przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Wprowadziliśmy innowacyjne formy doradztwa dla naszych stałych klientów, które poszerzają wiedzę i doświadczenie nas wszystkich. Skuteczne pozyskanie dotacji to nie tylko wnioski i załączniki. To wiedza techniczna, obserwowanie trendów w gospodarce, doświadczenia innych Wnioskodawców.

Dzięki projektowi każdy nasz klient otrzymuje dostęp do szkoleń, spotkań z ekspertami, praktykami z różnych dziedzin, aby skutecznie rozwijać własną Gminę. Spotkania są dostępne w formie on-line. Większość szkoleń jest nagrywanych a więc możecie mieć Państwo do nich dostęp na życzenie.

Każdy ogłoszony konkurs jest omawiany w krótkich szkoleniach. Czym wyróżniają się nasze spotkania? Tematem nie są cele czy opis danego programu dotacyjnego. Mówimy jak skutecznie pozyskać dotację. Omawiamy szczegóły techniczne, sposób oceny wniosku. Polecamy właściwe rozwiązania. Zapraszamy gości.

To dlatego jesteśmy najskuteczniejszą firmą doradczą w centralnej Polsce wg. rankingów (m.in. pisma Fundusz Europejskie). Staramy się rozumieć Państwa potrzeby, codziennie szkoląc się i rozwijając. Mamy nadzieje, że nowe usługi pozwolą Państwu dotrzeć do wiedzy szybciej i skuteczniej.

Kontakt

Jesteśmy do Twojej Dyspozycji